Gymnastka Jana Kudrjavcevová: biografiu, úspechy, ocenenia a zábavné faktami

Športová gymnastika - šport, kde športovci začínajú kariéru v mladom veku, a povrchová úprava, sotva prekonal dvadsať rokov v zahraničí. Trauma, ťažké stres robia svoju prácu. Tvárou v tvár dievčatá ako Yana Kudryavtseva, rytmická gymnastika stratil jeden z najlepších športovcov v posledných rokoch.

Vzhľadom k nohe zranenia vážne dievčatá skončil so športom, len on dosiahol vek devätnástich rokov. Avšak, pre krátku dobu, že svietilo, Yana Kudryavtseva stala násobkom sveta a majster Európy, víťaz olympijských hier a ktorá zostala v pamäti fanúšikov športu ako jeden z najelegantnejších gymnastiek.

Z bazéna do telocvične

Hrdinkou príbehu - muscovite, narodený v septembri 1997. Veľmi často sa stáva, že deti slávnych športovcov opakovať osud rodičov a venujú svoj život ju športu. Nebolo unikla tomuto osudu a Jána Kudrjavcevová. Cvičenie však nebol okamžite stal sa zasnúbený s budúcim majstrom.

Dcéra slávneho plavca Victor Kudryavtsev, ona spočiatku zaoberá kúpanie v celkovom vývoji skupiny.

Avšak, za štyri roky, dievča je venovaná úseku gymnastiku. Janin otec, ako bývalý športovec, vedel, čo blázon záťaž čaká jeho dcéra v športe a bol pôvodne protichodný k vážne začala venovať prípadu. Avšak, tréneri boli schopní ho presvedčiť, že Ian má veľkú budúcnosť, a on súhlasil. Pracovníci koučovanie legendárneho Irina Viner-Usmanova urobil ďalší supertalantlivuyu športovec pod svoje ochranné krídla.

Junior dosiahnuť

Vo veku 11 rokov, Jan Kudryavtsev, váha a rast, ktorý bol vždy v blízkom okolí je ideálny pre gymnastiku (na vrchole kariéry s rastom 170 cm športovec s hmotnosťou 47-48 kg), začal pôsobiť v juniorských súťažiach. Od začiatku vyučuje všetky svoje víťazstvo. Má zlaté medaily na pretekoch v Dmitrov, Samara a Kazani.

Od roku 2011, Jan Kudryavtsev začal reprezentovať vlajky Ruska v zahraničí. V tomto roku, a to súbežne s konkurenciou senorok na Svetovom pohári, ktorý sa konal súťaže medzi juniorov.

V rozhovore s Averin sestry, žena vyhral tím súťaže. Toto ocenenie Ian pridal individuálne zlato v cvičení s obručou a klubmi.

V roku 2012, športovec sa zúčastnili Majstrovstiev Európy juniorov. Opäť platí, že víťazstvo v súťaži družstiev, a v ušku - zlato v guľových cvičenie. Tiež na účte Yana Kudryavtseva - Junior World Cup, vyhral v Pesaro.

Najmenší prima kalestenika

Dospelý športovec kariéru začínal v roku 2013. V jednej fáze Grand Prix, ktorá sa konala v Moskve, Yana Kudryavtseva vyhral beh-okolo, cvičenie s loptou a klubmi. Tieto ceny sa pridáva bronz za obručou.

V rovnakom roku John vytvoril nový úspech v športovej gymnastike a stal sa najmladším atlét, ktorý vyhral na týchto turnajoch. To sa stalo, keď gymnastka vyhral turnaj, ktorý sa konal v Sofii. Yana Kudryavtseva sa stal prvým v all-around, bitie a pani turnaja Silvia Miteva a tímový kolega Margarita Mamun. To bolo tiež extrahovať víťazstvo v cvičení s obručou a klubov, ale tiež - pokiaľ ide o bronzovú stuhou.

Pred Aline Kabaeva

Prvé majstrovstvá sveta bolo najviac skutočným testom pre Yana Kudryavtseva. Počas prejavu na páske neustále prerušený hudbou, ktorá by mohla priniesť mladého atléta z vyjazdených koľají. To však nebráni tomu, aby Yana ukázať čo najlepší výsledok a vyhrať zlatú medailu. Okrem toho, na prvom mieste vzala na cvičenie s kuželi a na zlatých medailí pridal striebro za loptou a obručou.

Najdôležitejšie akcia sa konala v all-around finále. Yana Kudryavtseva, čo nie je ani bolo šestnásť, poraziť všetky skúsených dievčatá a stal absolútnym majstrom sveta. Tak, to prekonal legendárneho Alina Kabajevovou, stal najmladším majstrom sveta v all-around.

Vedľa Jana Kudrjavcevová začiatok sezóny nie je príliš hladký. Namiesto víťazstvo, ktoré všetky používajú, nasleduje strieborné a bronzové medaily na prvom Svetovom pohári. Avšak, podľa Irina Viner, stále zostáva jedným z vodcov tímu spoločne s Margarita Mamun. V polovici sezóny sa rozviedla v vážny a opäť začal vziať ocenenie, jeden po druhom.

Majstrovstvá sveta v Turecku sa stala jasná vyvrcholenie tohto roka, kedy John získal toľko ako päť zlatých medailí, vrátane all-around, zopakovať minuloročný triumf. V rovnakej turnajové gymnasta získal zvláštnu cenu ako najelegantnejší športovca.

Olympic obdobie

Na konci 15. ročníka Jan Kudryavtseva vážne poranil nohu a bol obnovený po dlhú dobu. Z tohto dôvodu sa postupne vstúpil do olympijskej sezóny, čo obmedzuje ich účasť na predstavenie. Avšak aj tento rok berie zlatú medailu na štarte Svetového pohára v Taškente, Kazaň, Sofii. Od roku 2013 sa na prvom riadku ratingu najsilnejších gymnastiek vždy Jana Kudrjavcevová. Olympijské hry 2016 bol nakoniec uzavretý titul najsilnejší, "umelca" každé štyri roky.

Avšak, rovnako ako v roku 2000 v prípade Alina Kabajevovou v Sydney, tam zasahuje smrteľné nehody. Rovnako ako v roku 2000 Kabaeva Kudryavtsev bol považovaný za hlavný favoritom súťaže. Avšak, na konci cvičenia s klubmi priznáva stratu objektu.

Táto chyba stála jej prvé miesto. Kudryavtseva odchádzal Rio len striebornú medailu.

Dokončenie krátku, ale vynikajúci kariéru,

Na jednom z turnajov vo 15. ročníku Jan utrpel vážne zranenie. Vďaka tomuto zranenia, išla na majstrovstvách sveta v Stuttgarte, kde cez bolesť, vyhral toľko ako päť zlatú medailu. Až na konci súťaže, keď odvolal na kliniku, kde jej bol diagnostikovaný so zlomeninou jedného z kostí nohy.

Zotavuje, Jan Kudryavtsev schopný vykonávať na olympijských hrách, ktorý bol schopný vyhrať striebornú medailu.

Po tom, lekári zistili, že takáto nešťastie mohlo dôjsť v pravej nohe. V novembri, Irina Viner uviedol, že jej náklady by mohli do dôchodku. Na konci roka športovec oznámila Medzinárodná federácia gymnastiky. Tak skončil skvelú kariéru jedného z najsilnejších cvičenca naposledy.

Osobný život

Rovnako ako u iných mladých atraktívnych dievčat Yana Kudryavtseva bol obliehaný fanúšikmi. Verejnosť stal sa široko známy pre jej milostný románik s basketbalového CSKA Kulagina. Profily detí v "Instagram" boli pokryté fotografiami navzájom a vyznanie lásky. Športovec nie časť s T-shirt armády basketbalového klubu s milovanou číslom. Avšak, na jednom mieste, všetky fotografie basketbalový hráč zmizol zo stránok sociálnych sietí Yana.

Čoskoro sa povesť, že veľká gymnastka rozkol s veterným milencom, pretože z jeho mnohých zrady.

Ale nie na dlho trúchlila Kudryavtseva sám. Čoskoro sa v jej živote, nové voľby. Yana Kudryavtseva a Artur Yusupov, teraz jedným z najznámejších športových dvojíc. Stredopoliar "Zenith" nie je tak bohaté odmeny, pretože je to krásna dievčina, ale jeho kariéra je v plnom kvete, a má čas dohnať s ňou.

Yana Kudryavtseva - jeden z najsilnejších cvičenca v posledných desiatich rokoch. A hoci jej kariéra nemala dlhé trvanie a ona bola nútená ukončiť predčasne so športom, pretože zranenia, súťažiaci bude vždy pamätať celý svoj pôvab a eleganciu.