Darja Kasatkinová: nádeje ruského tenisu

V tenis ženský v Rusku deje generačnú zmeny. Postupne dokončiť aktívnej kariéry mnoho hviezd oboch tisíci rokoch. Darja Kasatkinová - jeden z tých mladých talentov, ktorí majú nahradiť staršie kamarátmi. Cez jeho útleho veku, ona úspešne vykonali na mnohých turnajoch, vyhlásil seba v juniorskej súťaži.

Herný štýl

Darja Kasatkinová nie sú rozdelené medzi tenistami nejakú výnimočnú postavu. Ako dieťa, ona bola o pol hlavy menšie ako ich rovesníci, súperi z Moskvy, a ona nebola dokonca predpovedal veľkú budúcnosť.

Avšak, ona vie, ako hrať šikovný a kompetentný skryť nedostatok sily a vziať svoje splatné taktiku. Obľúbený punč - forhend, preferuje hrať tenis na zadnej línie. Darya idol je "kráľ pôdy", Rafael Nadal, preto je podobný štýl hry, a dokonca aj podobná rotácie lopty pri údere. Preferuje športovec nespevnená.

Junior rokov

Darja Kasatkinová začala hrať tenis vo veku šiestich rokov. Ako dieťa, ona nijako zvlášť vyniknúť medzi rovesníkmi a nedosiahli veľké víťazstvo v súťaži. Nemala postavu, silný porciu. Avšak, vytrvalosti a tvrdej práce sme urobili podnikania. Obrovský prínos k vzniku športovcov urobil jeho prvý tréner Damir Nurgaliev, ktorí verili v nej a dal jej dlho, než sa odlíšiť od ostatných žiakov. V štrnástich rokoch som sledoval prvý veľký úspech, keď Darja Kasatkinová, tenis, pre ktoré sa stal hlavným zamestnaním získal v miestnom otvorenom turnaji v Samare, kde ona bola schopná poraziť silné rovesníkmi z Moskvy. Daria bol priťahovaný k hry pre národný tím Ruska vo fázach Junior Fed Cupu.

V prvom roku sa úspešne vykonať na malých akciách, učiť sa ich prekonať, a získal právo účasti na turnaji Grand kritizuje. Vrcholom jej juniorské kariéry začal v roku 2014, keď vyhral French Open, úspešne vykonali na olympijské hry mládeže v Nanjing. Darja Kasatkinová vystupovali medzi rovesníkmi a dosiahol tretie miesto v juniorskom rebríčku WTA.

dospelosť

Prvé pokusy na vyššej úrovni začala v roku 2013, keď sa tenista skúsiť ruku na niekoľkých turnajoch v Moskve a Antalya. O rok neskôr, končiť Junior Tour, Darja Kasatkinová vážne zamerala na hospodársku súťaž a začali postupovať. Ona bola schopná vyhrať pár 10-thousanders, to začali brať na vážnejšie turnajoch.

V roku 2015, tenis sa stal pravidelným výhra na 25000th turnajoch a úspešne sa podieľala na turnajoch WTA, z ktorých v jednej Bagdastayne podarilo dosiahnuť do štvrťfinále. Tieto úspechy jej umožnila zúčastniť kvalifikácia na turnaj US otvorené. Darja Kasatkinová bol schopný dosiahnuť záverečnej kvalifikačnej súťaži, stráca len Elizabeth Kulichkova. Avšak, vzhľadom k zlyhaniu jedného z pretekárov dostala príležitosť podieľať sa na veľkých súťažiach darilo tam, dosiahnutie tretieho kola.

Vykonáva Darja Kasatkinová a zdvojnásobí, a pomerne úspešne. Na Kremlin Cup, spolu s Elena Vesnina dokázala zvíťaziť vo finále a vziať svoj prvý titul WTA vo štvorhre. Športovec nezastavuje vo svojom rozvoji a v roku 2016. Sa pravidelne zúčastňoval grandslamových turnajov, dosiahla tretie kolo austrálskeho, francúzsky, Wimbledon. Dnes Darja Kasatkinová presťahoval zo svojho rodného mesta Togliatti, životov a vlaky v slovenskom Trnave, kde je krásny a kompaktný infraštruktúry pre robenie vecí, ktoré máte radi.