Alexander Stepanov: talentovaný korčuliar a krásne dievča

Dnes ruský krasokorčuľovanie bola určitá kríza tanečných párov. V tejto situácii, máme šancu dokázať sám mladé chlapcov, nie je to tak dávno skončil ich výkony v juniorke. Medzi nimi - mladými žiakmi bravčového a chrobáka. Krásna polovica sľubné duo je Alexander Stepanov, korčuliar, ktorého životopis v profesionálnom športe je len začiatok.

Začiatok cesty

V krasokorčuľovanie mamičky priniesť svoje dcéry vo veľmi útlom veku. Bol som žiadnou výnimkou a Alexander Stepanov, ktorý prišiel do športu vo veku 4 rokov. Narodila sa v Petrohrade v roku 1995. Spočiatku dievčina bola zapojená do odinochnits skupine. Avšak, v určitom okamihu prišla kríza rastu. Počnúc jedenásť rokov, nemohla vykonávať skoky, viazanie jej vek. Alexander Stepanov neustále padá na ľade a stala sa tak výrazne zaostávajú rovesníkmi.

Avšak, to sa líšil dobrou choreografiu, bol veľmi umelecky. Mnoho odborníkov odporúča, aby šla na balet alebo tanec na ľade, a ona predpovedal veľkú budúcnosť v týchto disciplínach.

To bolo v tomto okamihu sa vyskytol problém v rodine Olympic šampióna Bukin. Jeho syn Ivan stratil svojho partnera Elena Ilyina, ktorý šiel do Nikita Katsalapovu. ROM s výkonov zaznamenaných Alexandra prišla do rodinnej rade a Ivanov matka rád peknú plastovú dievča. V roku 2008 sa chlapci dali dokopy a získať krásny harmonický pár. tréner dua bol bravčové a Beetle, pod jej vedením, z ktorých sa stále pracuje.

Junior výkony

Prvý turnaj nového páru sa stali drobné súťaže v Samare pre začínajúcich korčuliarov "La Cumparsita". Oni vyhrali s veľkým náskokom pred konkurenciou prvýkrát a priťahoval pozornosť.

Prvé významné výsledky v juniorských súťažiach bolo v roku 2012. Alexandra Stepanova a Ivan Bukin okamžite objavil na stupňoch víťazov, vyhral konečné striebro. O rok neskôr, oni dosiahli významný pokrok a stali sa majstrami sveta.

Oni sú tiež neustále zapojení do fáz Grand Prix. Trikrát Alexandra Stepanova, spolu s správneho partnera sa dostal do finále turnaja v sezóne. Víťazstvo bolo dosiahnuté v súťaži 2012 v Soči.

Od prvého výskytu dvojica ľadové Alexandra Stepanova a Ivan Bukin objavilo mnoho fanúšikov na sociálnych sieťach. Chlapci zavolal jedného z najpozoruhodnejších a krásne korčuliarov. Avšak, podľa Irina Zhuk tréner Alexander nielen múdra dievča, ale tiež veľmi energický a umelecké korčuliarov.

Začiatok skvelú kariéru

V roku 2013, korčuliari postupne vyskúšať u dospelých súťažiach. V tomto období je prvýkrát, kedy boli v štádiu Grand Prix, ale nie príliš úspešné. Avšak, deti dostali šancu dokázať sám a poslal obhajovať česť krajiny na univerziády 2013.

Svetové študentské hry sú akési prechodné etapy z juniorskej súťaže na turnaji dospelých. Alexander Stepanov, korčuliar, práve začína hrať na vysokej úrovni, veľmi obáva, že sa prejavilo v prvej časti duet. Avšak, vo voľnom tanci chalani jazdili inšpirovaný a stal sa tretím, pričom konečné piate miesto. Hneď po pár univerziády Stepanova a Bukin prvýkrát zúčastnil v dospelom majstrovstvách Ruska. Skúsenejší pretekári korčuľoval ich program je stabilnejší, a nedávne juniori boli v polovici tabuľky. Potom športovci museli dať pauzu vo výkonoch z dôvodu choroby Bukin, a Alexander Stepanov bol nútený trénovať sám.

Prvá veľká odmena

Prvé hlavné ocenenie prišlo korčuliarov po olympiáde v Soči. Pred tým celý rok, oni analyzovali príčiny porúch, piloval techniku, skúšali rôzne varianty melódií pre jeho ľubovoľných programov. Výsledkom bol pár viditeľného pokroku.

2014/2015 sezónu začali s víťazstvom na turnaji vo Fínsku. O niekoľko týždňov neskôr Alexandra Stepanova a Ivan Bukin zaistený úspech, vyhral bronzovú medailu na Grand Prix v Amerike.

Avšak, slabinou z chlapcov je stále vystúpenie doma. Na súťažiach v Moskve korčuliarov doteraz zvládol stresom a zodpovednosťou a korčuľoval pod svojimi možnosťami.

Avšak, oni boli brilantne vykonaných na ruskom šampionáte a získal právo účasti na majstrovstvách Európy. Na majstrovstvách Európy, a bol produkovaný najcennejšie ocenenie páru k dnešnému dňu. Stanovenie osobných bests v každom z typov programov, Alexandra Stepanova a Ivan Bukin bral bronzovú medailu z turnaja.

Nedávna kampane

Potom nasledovalo vystúpenie na dvoch majstrovstvách sveta, ešte jeden pokus na majstrovstvách Európy, ale postupne postupujúcou korčuliari napriek tomu neboli schopní sa dostať blízko k vedúcej ľad tanečnej záveru a ocitli ďaleko od víťazstva.

V súčasnom období Alexandra Stepanova a Ivan Bukin zlepšilo ich úspech v ruskom šampionáte a stala sa druhou, a opäť získal vstupenku do kontinentálneho šampionátu. V ostrom boji vzali piate miesto.

, ktoré vstúpili do prvej desiatky na majstrovstvách sveta vo Fínsku.

Alexander Stepanov, korčuliar fotografií ktorý zažiaril v rebríčku najkrajších atlétky postupujúcich každý rok. Jasný, nápadný dlhonohá blondínka, je veľmi organický a vyzerá pekne na ľade, čo ďalej posilňuje dojem výkonnosti ruskej dvojice tanečníkov.